Întreabă acum pe forum!
  • - întrebi ~25.000 de avocaţi
  • - primeşti sfaturi gratuite
  • - găseşti avocatul potrivit
  • - poţi posta fără cont pe site

Aţi uitat parola?

Forum avocaţi > Civil > imprumut cu garantie imobiliara

Subiect forumimprumut cu garantie imobiliara

Forumul juridic AvocatRO.net - Civil
Prima paginăFără răspunsBine aţi venit Vizitator   [Înregistrare]  AutentificareAvatar thumbnail
Răspunde
 imprumut cu garantie imobiliara 04-03-2013 
daniela
Vizitator
buna ziua,sint din brasov am o mare problema sotul meu a luat bani cu camata de la o persoana din ziar si a girat cu casa fetei mele ,nu si a lui ,din pacate a decedat sotul si in mai trebuie sa restituim banii ,binenteles nu avem de unde ,casa valoreaza 150000 de euro ,si are ipoteca pentru 26000e ,mentionez ca nu este intabulata doar terenul si se specifica de casa doar in contract de imprumut .am putea amina termenul de restituire sau recunoaste imprumutul si esalona fara a mai fi ipotecata casa?ce sanse avem ,mai ales ca cel care a dat banii e camatar cu multe dosare pe rol in bv pentru casele oamenilor pe sume modice nu mai stim ce sa facem sintem disperate
Citează Răspunde
Răspunde
Răspuns rapid

Numele tău: (Postezi ca vizitator. Ai cont pe site? Autentifică-te)

E-mail:

Top 5 avocați activi pe forum

Sunteți avocat? Participați la discuțiile din forum și intrați în clasament. Detalii

Avocat Myra Cimpean

1

340 mesaje în forum

Telefon: 0723537992

Locație: Bucuresti

Ultima postare: vezi

Roman Relu

2

316 mesaje în forum

Telefon: 0744525688

Locație: Bucuresti, G Alexandrescu 82

Avocat Petrescu Carmen

3

171 mesaje în forum

Telefon: 0721727157

Locație: Bucuresti

Avocat Alexandru Surdescu

4

138 mesaje în forum

Telefon: 0726307109

Locație: Bucureşti

Romila Daniel

5

16 mesaje în forum

Telefon: 0723689844

Locație: husi

Ultimii avocaţi înscrişi

Avocatul TANASE LIVIU CONSTANTIN are sediul in Str.Siderurgisitilor nr.33 B1.SD5 Bsc.4ap.143 si est...Citeste mai mult despre Avocat TANASE LIVIU CONSTANTIN
Avocatul BABA GIURGIUCANU NICU are sediul in Bacãu, Str. Mihai Viteazu nr.1,sc.A, ap.12 - si este ...Citeste mai mult despre Avocat BABA GIURGIUCANU NICU
Avocatul POPA MEDA are sediul in B-dul Eroilor nr 18 ap 6 Cluj-Napoca, si este membru al Baroului C...Citeste mai mult despre Avocat POPA MEDA
Avocatul BARBU GIANINA DIANA are sediul in Timisoara, str. Vasile Alecsandri, nr. 3,ap. 7 bis, jud....Citeste mai mult despre Avocat BARBU GIANINA DIANA
Avocatul LAPTICA CARMEN are sediul in SLATINA, STR CUZA VODA, BL 20 SC A AP 7 0743 si este membru a...Citeste mai mult despre Avocat LAPTICA CARMEN
Avocatul ZORILA ANDRA-DENISE are sediul in Bucuresti, si este membru al Baroului Bucureşti incepand cu...Citeste mai mult despre Avocat ZORILA ANDRA-DENISE
Avocatul IORDACHE FLORIN are sediul in Bucureşti, Str. Parincea, nr. 2, bloc 5, scara 1, etaj 4, a...Citeste mai mult despre Avocat IORDACHE FLORIN

Avocaţi recomandaţi pe Facebook

Ultimele păreri despre avocaţi