Întreabă acum pe forum!
  • - întrebi ~25.000 de avocaţi
  • - primeşti sfaturi gratuite
  • - găseşti avocatul potrivit
  • - poţi posta fără cont pe site

Aţi uitat parola?

Sunteți aici > Forum avocaţi > Civil

Subiect forumimprumut cu garantie imobiliara

Forumul juridic AvocatRO.net - Civil
Prima paginăFără răspunsBine aţi venit Vizitator   [Înregistrare]  AutentificareAvatar thumbnail
Răspunde
 imprumut cu garantie imobiliara 04-03-2013 
daniela
Vizitator
buna ziua,sint din brasov am o mare problema sotul meu a luat bani cu camata de la o persoana din ziar si a girat cu casa fetei mele ,nu si a lui ,din pacate a decedat sotul si in mai trebuie sa restituim banii ,binenteles nu avem de unde ,casa valoreaza 150000 de euro ,si are ipoteca pentru 26000e ,mentionez ca nu este intabulata doar terenul si se specifica de casa doar in contract de imprumut .am putea amina termenul de restituire sau recunoaste imprumutul si esalona fara a mai fi ipotecata casa?ce sanse avem ,mai ales ca cel care a dat banii e camatar cu multe dosare pe rol in bv pentru casele oamenilor pe sume modice nu mai stim ce sa facem sintem disperate
Citează Răspunde
Răspunde
Răspuns rapid

Numele tău: (Postezi ca vizitator. Ai cont pe site? Autentifică-te)

E-mail:

Top 5 avocați activi pe forum

Sunteți avocat? Participați la discuțiile din forum și intrați în clasament. Detalii

Avocat Myra Cimpean

1

517 mesaje în forum

Telefon: 0723537992

Locație: Bucuresti

Ultima postare: vezi

Av.Gabriela GERBER

2

299 mesaje în forum

Telefon: 0723639378

Locație: Bucuresti

Avocat Popescu Dan

3

57 mesaje în forum

Telefon: 0765219217

Locație: Str.Viorele nr.26,sector4.

Avocat Balint Tunde

4

19 mesaje în forum

Telefon: 0726108064

Locație: Brasov, B-dul Iuliu Maniu,nr.68,bl.3,ap.11

Ultimii avocaţi înscrişi

Avocatul URECHE LAZAR-CIPRIAN are sediul in Strada Nicolae Titulescu nr. 50, Bistrita si este ...Citeste mai mult despre Avocat URECHE LAZAR-CIPRIAN
Avocatul GODOROGEA DANIEL LUCIAN are sediul in Cluj-Napoca, Str. Septimiu Albini Nr.128, si este me...Citeste mai mult despre Avocat GODOROGEA DANIEL LUCIAN
Avocatul PUŞA ALEXANDRU CĂTĂLIN are sediul in Hunedoara str.Oltului Bl.E1/19 si este membru al B...Citeste mai mult despre Avocat PUŞA ALEXANDRU CĂTĂLIN
Avocatul GIUGARU FANUSA are sediul in București, Bd. Octavian Goga, nr.6, bl.M25, sc.2, etj.6, ap....Citeste mai mult despre Avocat GIUGARU FANUSA
Avocatul MOISE ILEANA are sediul in Bucuresti, Bd. Unirii Nr. 6, Bl. 8c, Sc. 1, Ap. 18, si este mem...Citeste mai mult despre Avocat MOISE ILEANA
Avocatul MACOVEI OANA-PETRONELA are sediul in Str. Grigore Ureche nr 1-3, Birou nr 4, Jud. Iasi si ...Citeste mai mult despre Avocat MACOVEI OANA-PETRONELA
Avocatul DRAGU MARIUS are sediul in Cal. Rahovei, Nr. 338, Bl. 37, Sc. A, Et. P, Ap. 2, si este mem...Citeste mai mult despre Avocat DRAGU MARIUS

Ultimele păreri despre avocaţi